Dell Precision M4700

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Notebooky Dell Precision M4700 se vyjímají svou profesionalitou a extrémním grafickým i výpočetním výkonem. Jestliže potřebujete seriózní mobilní stanici s výkonem a možnostmi nadupaného stolního PC, je tato řada určena právě pro vás.

Podrobnější informace najdete v naší recenzi mobilní pracovní stanice Dell Precision M4700.

S dokovací stanicí můžete k notebooku připojit až čtyři monitory a využít jej tak jako základ pohodlného a plnohodnotného pracovního místa. Modely Dell Precision M4700 jsou navíc kompatibilní s příslušenstvím pro modely Dell Latitude řady E. Díky technologii NVIDIA Optimus pro řízení grafického výkonu a inteligentní přepínání režimů však můžete s notebookem bez obav pracovat i na cestách, aniž byste se museli obávat o výdrž baterie. Tu lze navíc rozšířit pomocí volitelného modulu záložní baterie a díky technologii Express Charge baterii dobijete na 80 % její kapacity za pouhých 60 minut. Šasi notebooku je vyvedeno v elegantním, profesionálním designu ze slitiny hliníku a hořčíku. O bezpečnost Vašich dat před mechanickým poškozením se stará senzor volného pádu, který ochrání Váš disk v případě, že notebook upustíte. Stroj je navíc testován dle vojenské normy MIL-STD 810G. Životnost součástí prodlužují také tiché duální ventilátory, které efektivně zabraňují přílišnému zahřívání.

Notebooky jsou dodávány s chipsetem Mobile Intel QM77 Express a vícejádrovým procesorem třetí generace, řady Intel Core i5, případně Intel Core i7, a to dokonce i ve verzi Quad Extreme Edition. O vykreslování obrazu se stará pokročilá profesionální grafická karta NVIDIA Quadro K1000M nebo NVIDIA Quadro K2000M s 2GB vlastní paměti, či AMD FirePro M4000 Mobility Pro s 1GB GDDR5 paměti. Díky displeji o velikosti 15,6" mají notebooky rozměry 37,6cm x 3,6cm x 25,6cm a na svou výbavu váží příjemných 2,87kg i s baterií. Display nabízí rozlišení 1366x768, či Full HD 1920x1080 UltraSharp, a to dle konkrétního modelu. Zařízení disponuje také optickou DVD či Blu-ray mechanikou, potřebnou bezdrátovou konektivitou a velkým množstvím konektorů.

Jestliže je pro Vaše účely řada M4700 příliš nákladná, můžete se podívat po levnějším notebooku předchozí generace, modelu Dell Precision M4600. Zajímat by Vás mohl také výkonnější model s displejem o velikost 17", Dell Precision M6700. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.

Více informací na oficiálních stránkách výrobce.