Dell Precision M6700

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

S profesionálními notebooky Dell Precision M6700 se o nedostatek výkonu nemusíte obávat ani při velmi náročných úkolech. Robustní šasi z hliníko-hořčíkové slitiny, senzor volného pádu pro ochranu pevného disku a volitelné řešení Dell DataSafe Encryption zabezpečí stroj po stránce hardwaru i softwaru. S dokovací stanicí Dell si můžete k notebooku připojit více monitorů a uzpůsobit si tak pracovní prostředí svým potřebám. Výkon stroje je optimalizován podle požadavků softwarových produktů pod certifikací ISV, zaměřených na design, animování, modelování a architektonické projektování.

Notebooky jsou dodávány s chipsetem Intel QM77 Express a vícejádrovým procesorem řady Intel Core i7, a to dokonce i ve verzi Extreme Edition. O vykreslování obrazu se stará jedna z výkonných profesionálních grafických karet NVIDIA Quadro s až 4GB vlastní GDDR5 paměti, či ATI FirePro M6000. Díky displeji o velikosti 17" mají notebooky rozměry 41,7cm x 3,4cm x 27,1cm a na svou výbavu váží přijatelných 3,5kg i s baterií. Display nabízí rozlišení 1600x900 nebo 1920x1080, a to dle konkrétního modelu. Zařízení je vybaveno také optickou DVD, případně Blu-ray mechanikou, potřebnou bezdrátovou konektivitou a řadou konektorů.

Jestliže je pro vaše účely řada M6700 příliš nákladná a zbytečně výkonná, můžete se podívat po předchozí generaci, modelu Dell Precision M6600. Zajímat by vás mohl také model s displejem o velikost 15,6", Dell Precision M4700. Další kvalitní repasované notebooky naleznete v sekci repasované notebooky.

Více informací na oficiálních stránkách výrobce.

Více