Dell Precision T7600

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Grafické stanice Dell Precision T7600 jsou nejvyšší řadou série Tx600. Jde o robustní stroje se špičkovým výkonem a širokými možnostmi rozšíření, které jsou konstrukčně i technologicky navržené pro maximální spolehlivost při práci s komplexními 3D projekty, provádění simulací či analýzách velkého množství dat. Již klasikou u modelů Dell Precision je zajištění kompatibility HW a profesionálního CAD SW, jak dosvědčuje certifikace ISV.

Podrobnější informace najdete v naší recenzi stanice Dell Precision T7600 s CPU Intel Xeon.

Novinkou jsou pokročilé technologie pro dlouhodobou spolehlivost pamětí RAM, podpora karet nVidia Tesla díky technologii Maximus, a další vylepšení, která posunují Dell Precision T7600 směrem k maximální efektivitě v oblasti práce s CAD aplikacemi.

O výpočetní výkon se starají až dva osmijádrové procesory Intel Xeon s technologií AVX z rodiny procesorů E5-2600. U dvouprocesorových modelů je k dispozici 16 DIMM slotů s propojením quad-channel, které pojmou až 512 GB operační paměti. Profesionální grafické karty nVidia Quadro či AMD FirePro můžeme připojit až tři současně a napájet je celkem 675W z 1300W napájecího zdroje. Do Precisionu T7600 lze připojit až 4 pevné disky o velikosti 3,5", nebo až 8 malých 2,5" disků. Přítomen je integrovaný řadič s podporou RAID 0, 1, 5 i 10. Další podrobné specifikace najdete v oficiální dokumentaci od výrobce.

Řada Dell Precision T7600 je opravdu pro ty nejnáročnější. Pokud je pro vás její výkon až zbytečně vysoký, můžete zvážit nižší model Precision T5600 nebo T3600. K dispozici je také předchozí generace nejvyšší třídy, model Precision T7500. Kompletní nabídku pak najdete v sekci repasovaných počítačů.

Více