Uživatel: Nepřihlášený

Dell Precision T7600

Grafické stanice Dell Precision T7600 jsou nejvyšší řadou série Tx600. Jde o robustní stroje se špičkovým výkonem a širokými možnostmi rozšíření, které jsou konstrukčně i technologicky navržené pro maximální spolehlivost při práci s komplexními 3D projekty, provádění simulací či analýzách velkého množství dat. Již klasikou u modelů Dell Precision je zajištění kompatibility HW a profesionálního CAD SW, jak dosvědčuje certifikace ISV. Novinkou jsou pokročilé technologie pro dlouhodobou spolehlivost pamětí RAM, podpora karet nVidia Tesla díky technologii Maximus, a další vylepšení, která posunují Dell Precision T7600 směrem k maximální efektivitě v oblasti práce s CAD aplikacemi.

O výpočetní výkon se starají až dva osmijádrové procesory Intel Xeon s technologií AVX z rodiny procesorů E5-2600. U dvouprocesorových modelů je k dispozici 16 DIMM slotů s propojením quad-channel, které pojmou až 512 GB operační paměti. Profesionální grafické karty nVidia Quadro či AMD FirePro můžeme připojit až tři současně a napájet je celkem 675W z 1300W napájecího zdroje. Do Precisionu T7600 lze připojit až 4 pevné disky o velikosti 3,5", nebo až 8 malých 2,5" disků. Přítomen je integrovaný řadič s podporou RAID 0, 1, 5 i 10. Další podrobné specifikace najdete v oficiální dokumentaci od výrobce.

Řada Dell Precision T7600 je opravdu pro ty nejnáročnější. Pokud je pro vás její výkon až zbytečně vysoký, můžete zvážit nižší model Precision T5600 nebo T3600. K dispozici je také předchozí generace nejvyšší třídy, model Precision T7500. Kompletní nabídku pak najdete v sekci repasovaných počítačů.

Více

V aktuální sekci 0 produktů

Danému výběru neodpovídá žadný produkt.

Zkuste si vybrat v této sekci

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ

0,0

Hodnocení produktu vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Zobrazit všechny recenze

Uživatelské recenze:

Přidat recenzi

Nová uživatelská recenze produktu:

Hodnocení hvězdičkami: