Dell OptiPlex 760

Danému výběru neodpovídá žádný produkt.

Zkuste si vybrat v katalogu.

Zajistit pro vás tu správnou repasovanou techniku ve vysoké kvalitě A+ a dostatečném množství je velmi těžký úkol. Na nákupu zboží pro vás pracuji každý den, a právě proto, že máme nasazenou laťku kvality tak vysoko, se teď stalo, že je tato kategorie produktů dočasně nedostupná.

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle +420 777 452 452 nebo [email protected], děkujeme.

Žádné produkty

Dell OptiPlex 760 vychází svou koncepcí z velmi oblíbeného předchůdce OptiPlex 755 se kterým má společný nejen design, ale řadu technických parametrů.

Vnitřní koncepce je až na několik detailů shodná s 755, ovšem u tohoto modelu je již použit novější chipset, a to Intel Q43 Express. Dell OptiPlex 760 je osazován třeni typy procesorů, a to Intel Core 2 Duo, Quad a Celeron. Paměťové moduly zde najdete ještě v typu DDR2 s rychlostí 667 nebo 800 MHz. Všechny standardní provedení skříně umožňují použití až 4 modulů pamětí současně. Jedinou výjimkou je nejmenší provedení USFF s pouhými dvěma sloty na paměti RAM.

OptiPlex 760 byl výrobcem navržen především pro náročnou podnikovou sféru se specifickými potřebami na zabezpečení, bezporuchovost, životnost a jednoduchou správu. Řada uživatelů také velmi pozitivně hodnotí nízkou spotřebu stanice a velmi tichý chod.

Velké podniky jistě potěší možnost centralizované správy a údržby pomocí převážně automatických režimů. Toto řešení se zdá být z dlouhodobého hlediska velmi efektivní a v budoucnu velmi vyhledávané.

Dell OptiPlex 760 lze doplnit o celou škálu značkových bezpečnostních prvků a většině hrozeb již tímto přecházet. Pokud je pro vás ochrana vašich dat na prvním místě, je 760 pro vás tím správným řešením.

Dell OptiPlex 760 lze bez obav doporučit všem zákazníkům požadujícím naprostou spolehlivost a bezporuchový chod po dlouhé roky. Jako alternativu nabízíme levnější počítače Dell OptiPlex 755, nebo naopak výkonnější a v současné době velmi žádané stroje OptiPlex 780.

Více