Uživatel: Nepřihlášený

Dell OptiPlex 760

Dell OptiPlex 760 vychází svou koncepcí z velmi oblíbeného předchůdce OptiPlex 755 se kterým má společný nejen design, ale řadu technických parametrů.

Vnitřní koncepce je až na několik detailů shodná s 755, ovšem u tohoto modelu je již použit novější chipset, a to Intel Q43 Express. Dell OptiPlex 760 je osazován třeni typy procesorů, a to Intel Core 2 Duo, Quad a Celeron. Paměťové moduly zde najdete ještě v typu DDR2 s rychlostí 667 nebo 800 MHz. Všechny standardní provedení skříně umožňují použití až 4 modulů pamětí současně. Jedinou výjimkou je nejmenší provedení USFF s pouhými dvěma sloty na paměti RAM.

OptiPlex 760 byl výrobcem navržen především pro náročnou podnikovou sféru se specifickými potřebami na zabezpečení, bezporuchovost, životnost a jednoduchou správu. Řada uživatelů také velmi pozitivně hodnotí nízkou spotřebu stanice a velmi tichý chod.

Velké podniky jistě potěší možnost centralizované správy a údržby pomocí převážně automatických režimů. Toto řešení se zdá být z dlouhodobého hlediska velmi efektivní a v budoucnu velmi vyhledávané.

Dell OptiPlex 760 lze doplnit o celou škálu značkových bezpečnostních prvků a většině hrozeb již tímto přecházet. Pokud je pro vás ochrana vašich dat na prvním místě, je 760 pro vás tím správným řešením.

Dell OptiPlex 760 lze bez obav doporučit všem zákazníkům požadujícím naprostou spolehlivost a bezporuchový chod po dlouhé roky. Jako alternativu nabízíme levnější počítače Dell OptiPlex 755, nebo naopak výkonnější a v současné době velmi žádané stroje OptiPlex 780.

Více

V aktuální sekci 0 produktů

Danému výběru neodpovídá žadný produkt.

Zkuste si vybrat v této sekci

Pokud si nevyberete, kontaktujte naši infolinku na čísle 777 452 452 nebo info@technimax.cz, děkujeme.

PRŮMĚRNÉ HODNOCENÍ

4,3

Hodnocení produktu Počítač Dell OptiPlex 760 vyjadřuje pouze subjektivní názory a zkušenosti uživatelů.

Recenze Počítač Dell OptiPlex 760 se nemusí shodovat s názorem prodejce Technimax s.r.o.

Máte-li jakoukoliv zkušenost s tímto produktem, prosíme o vložení vaší recenze , děkujeme.

Zobrazit všechny recenze

Uživatelské recenze: Počítač Dell OptiPlex 760

Bez textového hodnocení.

Vyhovující

Optiplex 760 je možné použít nejen pro své obyčejné kancelářské aplikace nebo surfování na internetu, ale taktéž pro náročnější softwary a základní multimédia.

Bezproblémové, minimální poruchovost, zachovalý stav.

Bez textového hodnocení.

Dlouhodobě provozujeme množství těchto PC bez sebemenšího problému. Verze SFF jsou dobře a přehledně poskládané. Šikovně umístěný front panel. Nízká ("žádná") hlučnost.

Bez textového hodnocení.

Kupovala jsem 4 kusy někdy před rokem. Cena zajímavá, ikdyž dnes bych dala přednost Dellu Optiplex 780 s RAM DDR3.

Bez textového hodnocení.

Bez textového hodnocení.

Vyhovující pro kancelářské užití

Přidat recenzi

Nová uživatelská recenze produktu: Počítač Dell OptiPlex 760

Hodnocení hvězdičkami:

Tento web používá soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.